Mahou no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fairy Tail'in büyüyle yönetilen dünyasına hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lieche Stein~Misleading Appearance

+3
Akira Katsurou
Klaus Himmelgeist
Emperor
7 posters
YazarMesaj
Emperor
Yönetici
Yönetici
Emperor

Karakter Sayfası
Lonca:
Seviye:
Büyü Tipi:

Lieche Stein~Misleading Appearance Empty
MesajKonu: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 2:55 am

GENEL

Ad: Lieche 
Soyad:Stein
Lakap:Suyun Hayaleti,Kanlı Güzellik
Loncası:Ten Wizard Saints
SeviyesiLonca Başkanı
Eş/Sevgili:

ROLE PLAYING BİLEŞENLERİ

Kullandığı Büyü Türü:
Su-Dragon Slayer\'ı.

(Varsa)İkincil Büyü Türü
Meteor büyücüsü

(Varsa)Üçüncül Büyü Türü
Işık Büyüsü
(Küçük bir bilgi:Fairy Law\'ı kullanabilmektedir.Bu yeteneği ona kimin öğrettiği bilinmez.Ya da söylemez.Bu yüzden çoğu kişi onu doğuştan kullanabildiğini düşünür)
Envanter:
Birçok hançer,kılıç ve zehirli cisimler.

KARAKTER ÖZELLİKLERİ

Fiziksel Özellikler:
Görünümde dünyalar tatlısı,her görenin aşık olacağı seviyede biri görünümü vardır.O kadar güzel ve sevimlidir ki bir kadın olsanız bile onun sevimliliğiyle övünmeden duramazsınız.Kahverengi dalgalı saçları vardır.Saçları o kadar güzeldir ki dokunurken kendinizi bir pamuk tarlasında sanarsınız.Teni bembeyaz ve olabildiğince yumuşaktır.O tam bir şaheser gibidir.Boyu uzun olduğu için giydiği kıyafetler ona yakışmaktadır.O şüphesiz en güzel büyücü kadındır.

Kişisel Özellikler:
Görünümde dünyalar tatlısı,her görenin aşık olacağı seviyede biri görünümü vardır.O kadar güzel ve sevimlidir ki bir kadın olsanız bile onun sevimliliğiyle övünmeden duramazsınız.Ancak kişilik olarak korkunç şeyler yapabilecek birisidir.Yıllar önce gülümseyerek sevimli bir şekilde büyük bir köyü yok etmiştir.Elbetteki bunun sebebi o köyün bir kara lonca olmasıdır ancak kişileri,hatta çocukları öldürürken bile gülümsemesini bozmamıştır.Normalde sevimli,sakin ve sessiz birisidir.Ancak kişileri gülümseyerek tek bir laf ile yerin dibine sokmakta üstüne yoktur.Ten Wizard Sainsteki odasından fazla çıkmaz çünkü ne zaman çıksa dışarıdaki kargaşa onu bunaltmaktadır.Büyücülüğe gelmişken...Çok fazla hareket etmez.Hatta yerinden hareket etmeden bile çoğu S seviye büyücüyü öldürebilir.Bunu 5 yaşından beri büyücülük eğitimleri sayesinde başarabilmektedir.O tam bir ölüm makinası ve büyücü olarak yetiştirilmişti.
Geçmişi:
5 yaşından beri büyücülükle uğraşmaktadır.Onun ejderhayla tanışma hikayesi çok gariptir.Birgün evden çıkıp ormana kadar yürümeye başlamıştır.Duyduğu hoş melodiyi takip etmekte iken ayağı takılır ve uçurumdan aşağı yuvarlanır.Ancak yere düşüp parçalanmadan önce onu ejderha yakalar.O gün kara loncalardan biri köylerini yok eder ve o köyden canlı kalan tek kişi Lieche olur.Bu zamanda tekrar ormana giderek binbir zorlukla ejderhayı bulur.Ondan kendisini eğitmesi için yalvarır ve en değerli varlığı olan kalbini vereceğini söyler.Ejderha onun isteğini kabul ederek onu eğitir.Lieche ona kalbini vermesi gerektiğini söylediğinde \"Sen bu 3 yıl boyunca bana kalbini herşeyinle verdin\" der Lieche\'ye.Lieche çok şaşırır.Ejderha\'dan ayrılmak istemez ancak ayrılması ve bir loncaya katılarak gelişmesi gerekmektedir.O gün loncanın kapısına giderek etrafa bakar.Geri döndüğünde ise ejderha ortada yoktur.Lieche\'nin kendisinden ayrılması gerektiğini bildiği için oradan ayrılmıştır.Sadece arkasından bir söz kalır.\"Birgün en büyük büyücü ol ve beni bul\"Lieche o gün yemin eder \"Birgün en büyük büyücü olacağım ve seni bulacağım!\"
Temsili Resim:
Spoiler:

Sevdikleri:
Yalnızlık
Çok iyi bir casustur Very Happy
Gülümsemek İnsanları sürekli kandırmak
Kendi kimliğini her zaman gizlemek
İsteklerinin yerine getirilmesi
Sevmedikleri:
Birisinin onun yalanını anlaması
İstediklerini elde edememesi

Güçlü Yanları:
O o kadar iyi bir yalancıdır ki birisini söylediği şeylerle kolayca kandırabilir.Kendi kimliğini gizleyerek kötülüklerden ve birçok şeyden uzak durur.Bu şekilde asla üzülmeyeceğini düşünmektedir.

Zayıf Yanları:
Çok nadir olarak ama çok nadir olarak yalanları anlaşılır.İşte o zaman daha farklı birşey uydurması gerekir.

İLİŞKİLER

~ İlişki Türleri ~

~A R K A D A Ş L A R~

[Ayrılmaz İkili]

[Suç Ortakları]

[Yakın]

[Değer Verdiklerim]

[Kanımın Isınık Oldukları ]

[Sıradan ]

[Göz Aşinalığı Olanlar]

[Tanıdık]

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]

[İşe yaramazlar]

[Rakipler]

[Hoşlanmadığım]

[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]

[Baş Belası]

~ A Ş K ~

[Şimdiki]
Lieche Stein~Misleading Appearance Aizen_Sama_by_GhostOfTheDarkness
Klaus Himmelgeist
Ahh sen yokmusun?10 yaşımdan beri tanıyorum seni.Zaten 10 yaşımdan beri S seviyeydim.Herkes benden korkuyordu ancak o asla benden korkmadı.Bu yüzden onu seviyorum.O zamandan beri benim için hayatımdaki en önemli insanlardan birisi oldu.Ondan başka hiçbir arkadaşım yoktu.O zaman bile tüm erkekler beni sadece görünümümnden dolayı seviyorlardı.Ancak o çok farklıydı.Çok hastayken bile bana bakmıştı.O benim gerçek kişiliğimi biliyordu.Gerçek kişiliğimi sadece o görmüştü.O benim sadece gerçek yüzümü biliyordu.Ancak o beni bu şekilde sevdi.Gerçek,kötü yüzümü görmesine rağmen beni çok sevdi.Öyleki Oracion Seis'in başkanı olmasına rağmen bennden vazgeçmedi.Bende ondan vazgeçmeyeceğim bunun için.Her zaman onun göğsüne gömülmek istiyorum.Onun dudaklarını boynumda hissetmek ve bir kere daha "Seni seviyorum" demesini istiyorum.Lütfen benden vazgeçme.Çünkü vazgeçersen bu dünya üzerinde olmayacağım.
[Gözümün kaldıkları]

[Eski]

[Kullandıklarım]

[Karşılıklı]

[Arzuladığım]

Lieche Stein~Misleading Appearance 23w6cg
Acé Leonél
Ahhh ahh...Sana ne diyeceğimi bilemiyorum...Tipin...Çok sevimlisin bazen yatağına girmek istiyorum ancak kim bilir belki girerim Very Happy Saçların,gözlerin,dudakların...İnanamıyorum...Hala o günkü pısırık çocuk olmadığına inanamıyorum...O gün korkudan ölecekken şimdi beni korumak için alevlerin önüne atlayabilirsin.Sen benim kaybetmek istemediğim birisisin...Kim bilir?Belki seninle birşeyler olabilir..Seni bırakmak istemiyorum.Her zaman yanımda olmanı istiyorum.Lütfen beni yalnız ve sensiz bırakma...

GEÇMİŞ

Aile yaşantısı nasıldı?
Ailesini 5 yaşında kaybetti.
Bu zamana kadar nasıl yaşadı?
8 yaşına kadar ejderhanın yanında kaldı ve ondan sonra köy köy gezerek yeni şeyler öğrendi.Hayatla ilgili bir insanın bileceğinden çok bilgi edindi.
Geçmişindeki önemli noktalar nelerdir?
Ailesinin ölümü Ejderha ile çalışmaları
Ten Wizard Saints\'in lonca başkanını yenerek Başkan olması
Asla vazgeçmeyeceği ilkeleri nelerdir?
En güçlü olmak Asla kendi gerçek kişiliğini göstermemek
İstediklerini elde edebilmekGeçmişindeki en önemli kişiler kimlerdir?Ejderha,Lonca Başkanları(hepsiyle dövüşmüş ve çoğusunu yenmiştir.Öldürmek değil)

İconlar
Lieche Stein~Misleading Appearance 9-5Lieche Stein~Misleading Appearance 8-5Lieche Stein~Misleading Appearance 7-7Lieche Stein~Misleading Appearance 6-6Lieche Stein~Misleading Appearance 5-7Lieche Stein~Misleading Appearance 4-5Lieche Stein~Misleading Appearance 3-5Lieche Stein~Misleading Appearance 2-6Lieche Stein~Misleading Appearance 11-4Lieche Stein~Misleading Appearance 10-4Lieche Stein~Misleading Appearance 1-10

En son Lieche Stein tarafından Ptsi Ara. 21, 2009 9:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
https://fairytailrpg.yetkin-forum.com
Klaus Himmelgeist
Lonca Başkanı
Lonca Başkanı
Klaus Himmelgeist

Karakter Sayfası
Lonca: Oracion Seis
Seviye: S
Büyü Tipi: Yıldırım Ejderha Kesicisi,Ex-Equip,Peri Yasası

MesajKonu: Geri: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 9:47 pm

Beni ekle bakem...Kurguyu benimkine göre yazarsın artık, karışmıyorum Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 9:51 pm

Benide ekle bir yere -_-"
Akira Katsurou
Fairy Tail Üyesi
Akira Katsurou

Karakter Sayfası
Lonca: Fairy Tail
Seviye: D
Büyü Tipi: Dinamik Element(Metal)

MesajKonu: Geri: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 9:57 pm

Eh ben ekledim. Sen de ekleyiver
Zero Phoenix
Oracion Seis
Zero Phoenix

Karakter Sayfası
Büyü Tipi: Mor Alev

MesajKonu: Geri: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 10:00 pm

Hmm ekle biraz bilgi vereyim sana deliler gibi aşığım mesela.
Emperor
Yönetici
Yönetici
Emperor

Karakter Sayfası
Lonca:
Seviye:
Büyü Tipi:

MesajKonu: Geri: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 10:12 pm

Hepiniz kalbime eklendiniz Very HappyLieche Stein~Misleading Appearance Heart
Klaus Himmelgeist
Lonca Başkanı
Lonca Başkanı
Klaus Himmelgeist

Karakter Sayfası
Büyü Tipi: Yıldırım Ejderha Kesicisi,Ex-Equip,Peri Yasası

MesajKonu: Geri: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 10:13 pm

Tamam güzel yere eklendim... Very Happy
Zero Phoenix
Oracion Seis
Zero Phoenix

Karakter Sayfası
Büyü Tipi: Mor Alev

MesajKonu: Geri: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 10:14 pm

Kurguyu çok beğendim gifde çok güzelmiş arşivime ekliyorum
Akira Katsurou
Fairy Tail Üyesi
Akira Katsurou

Karakter Sayfası
Büyü Tipi: Dinamik Element(Metal)

MesajKonu: Geri: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 10:14 pm

İcon koymamışsın... Lejantımda var bikaç tane
Emperor
Yönetici
Yönetici
Emperor

Karakter Sayfası
Lonca:
Seviye:
Büyü Tipi:

MesajKonu: Geri: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 10:15 pm

Tamam alıyorum Very Happy
Emperor
Yönetici
Yönetici
Emperor

Karakter Sayfası
Lonca:
Seviye:
Büyü Tipi:

MesajKonu: Geri: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyPaz Ara. 20, 2009 4:41 pm

Düzenlenmiştir Very Happy
Katsuragi Kiyo
Lonca Başkanı
Lonca Başkanı
Katsuragi Kiyo

Karakter Sayfası
Büyü Tipi:

MesajKonu: Geri: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyPaz Ara. 20, 2009 9:14 pm

Hani ben?? Sad güzel bir yer bekliyorum bebek
Light Kami
Fairy Tail Üyesi
Light Kami

Karakter Sayfası
Lonca: Fairy Tale
Büyü Tipi: Mor alev

MesajKonu: Geri: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyPaz Ara. 20, 2009 9:57 pm

Beni unuttun Smile Smile Smile iconlar lejatta
Sona
Fairy Tail Üyesi
Sona

MesajKonu: Geri: Lieche Stein~Misleading Appearance   Lieche Stein~Misleading Appearance EmptyPtsi Ara. 21, 2009 6:32 pm

benideeee Very Happy

Lieche Stein~Misleading Appearance
1 sayfadaki 1 sayfası